Bizi Arayın
+90 212 373 9657
Dil Seçin
en

Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

HÜKÜMETLERLE İLİŞKİLER

Karaman & Co, karar vericilerin öncelikleriyle uyum sağlamak için, Kapsamlı bir kamu politikası analizine dayanan çok güçlü anlatımlar geliştirir. Politika oluşturucuları federal ve eyalet düzeyinde poltika yapıcıları eğitmek için iyi hazırlanmış mesajlarıın uygun kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

SİYASAL RİSK YÖNETİMİ

Karaman & Co, potansiyel politik ve düzenleyici riskleri belirler ve itibar sorunlarının oluşmasını önlemeye ve gerektiğinde hafifletilmesine yardımcı olacak stratejiler geliştirir. Mümkün olan her durumda, riskleri müşterilerimiz için olumlu fırsatlara dönüştürüyoruz.

STRATEJİK İLETİŞİM

Müşteriler ister geniş bir kamusal farkındalık sağlamak ister hedef kitlelere ulaşmak istesin, sonuçları etkileyen, ikna eden ve şekillendiren mesajlaşmayı önemseyen ve geliştiren paydaşları belirleriz. Gazeteciler, editörler ve kanaat önderleriyle olan deneyimimiz ve ilişkilerimiz sonuç verir.

İTİBAR YÖNETİMİ

Karaman & Co, siyasi, hükümet, medya ve iş çevrelerinde istihbarat toplanmasında öne çıkar. Müşterilerin ilişkiler kurmalarına, zorlukları çözmelerine, var olduğunu bilmedikleri fırsatlardan yararlanmalarına yardımcı oluyor ve kritik anlarda stratejik danışmanlık sağlıyoruz.

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

Sofistike uluslararası ilişkiler, ticaret ve politika anlayışı olan Karaman & Co, müşterilerin ABD’li politika yapıcılar ve kanaat önderleri ile etkili şekilde ilişkilendirilmesine, iletişime geçmesine ve ilişki kurmasına yardımcı olur.

SAYISAL DANIŞMA

Karaman & Co, çeşitli iş ve politika hedeflerini geliştirmek için dijital ve sosyal danışmanlık, hedefe yönelik çevrimiçi reklamcılık ve tabanda hareketlilik sunmaktadır.